За допомогою торгових ваг можна продати і контейнер з їжею, і овочі, фрукти, солодощі та рибу з м'ясом, і визначити масу кожного інгредієнта. Але об'єкт для вимірювання – не лише продукти харчування. На сьогоднішній день у продажу є безліч різновидів терезів, тому покупців часто цікавить питання: які ваги краще вибрати для магазину за характеристиками. Механічні прилади поступово відходять у минуле, і переважна більшість сучасних моделей є електронними. Все обладнання ділиться на дві великі групи: ваги для класичної торгівлі на прилавку та для магазинів самообслуговування. В компанії «Світ ваг» реалізують ваги торгові з маркуванням та етикетуванням продукції від найпростіших до найскладніших комплексів. Наша компанія прагне запропонувати вигідні умови співпраці всім зацікавленим особам.
Основні критерії вибору торгових ваг
Електронні ваги представлені широким різноманіттям категорій, кожна з яких має свої відмінні риси та сфери застосування. Досить часто виникає потреба реалізації вагового товару на його продажу. У такій ситуації необхідно купити торговельні ваги конкретної моделі. Багато моделей мають певний ступінь захисту від пилу і вологи. Щоб охарактеризувати допустимі умови експлуатації конкретного електротехнічного устаткування, йому встановлюється певний клас захисту IP (International Protect). Він кодується двоцифровим (або трицифровим) числом, кожна з цифр якого вказує (за умовленою шкалою) ступінь допустимого зовнішнього впливу на цей виріб. Назва нормативу має вигляд IP XY, де перша цифра X вказує ступінь захисту від пилу та ураження електричним струмом, а друга Y від води. Розглянемо як правильно вибрати торгові ваги , щоб вони відповідали потрібним вимогам.
- Мати клас точності – залежно від сфери застосування ваги мають різні класи точності. Для торгівлі потрібно вибирати 2-й чи 3-й клас, а для промислового використання 1-й чи 2-й.
- Пройти метрологічну перевірку – всі ваги, що беруть участь у торгівлі, перевіряються і проходять сертифікацію через державний метрологічний контроль, після чого отримують пломбу.
Вибираючи модель ваги, також потрібно звертати увагу і на наступні фактори:
- Межа зважування – Може бути 5, 15, 30 та 100 кг. Визначається в залежності від того для чого ви використовуватимете ваги.
- Дискретність показників – це маса поділу. Залежить від максимальної межі зважування, чим вона більша, тим дискретність буде більшою за масою.
- Похибка виміру – тобто у яких межах варіюватимуться отримані показники. Зазвичай це значення дискретності чи один поділ.
- Розмір платформи для зважування – від цього залежатиме зручність використання. Буде краще, якщо платформа буде знімною.
- Вологопилозахист – захист від проникнення вологи та бруду в корпус пристрою, щоб уникнути поломки механізму. Цей захист дуже корисний у деяких галузях торгівлі.
- Інтегрований акумулятор – ваги з вбудованим акумулятором будуть доречними для тих, хто займається торгівлею на виїзді. Деякі моделі можуть працювати без підключення до мережі протягом кількох місяців.
Відмінною рисою торгових ваг є наявність автоматичного розрахунку ціни товару виходячи з його маси. Дивлячись на характеристики торгових ваг для магазину, то кожна модель різноманітна по функціям, дизайну та максимальній межі зважування. Ця інформація відображається на дисплеї пристрою, який може бути вбудованим або розташовуватися на виносній ніжці. Клавіатура дозволяє оператору вводити потрібні дані. Елементи індикації розташовані з двох сторін – для касира та покупця. Для живлення передбачається підключення до мережі або робота від акумулятора. Можна надсилати дані на ПК або касу через спеціальні порти.
Якщо вас цікавлять саме товарні ваги купити їх можна на українському сайті «Світ ваг». Відповідальна компанія пропонує вигідні умови співпраці всім зацікавленим особам. Якщо виникають будь-які питання або складнощі з пошуком оптимальної моделі, слід звернутися до менеджера. Ціна торгової ваги залежить від їх параметрів, конструкції, а також бренду та можливостей.
Різновиди торгових ваг
Існує безліч класифікацій терезів в залежності від того, скільки і як потрібно зважувати товар. Розглянемо види торгових ваг порівняння яких відрізняються за особливостями.
- Механічні. Не настільки популярні, тому що розраховані лише на 10 кг максимум. Але досі використовуються на ринках та у сільських магазинах.
- Настільні. Найчастіше застосовуються у продуктових магазинах. Максимальна вага – 40 кг. Вони невеликі, у них є панель керування, їх можна підключати до іншого прикасового обладнання.
- Фасувальні. Відрізняються від попередньої відсутності панелі керування. Їх встановлюють як контрольні.
- Кантерні. Старий добрий безмін. Механічна чи цифрова шкала та гак, на якому підвішують пакет чи сітку-авоську.
Багато клієнтів не знають на що звернути увагу при виборі ваг перед купівлею. Будь-які ваги мають свою похибку, що показує точність зважування. Зазвичай цей показник дорівнює половині ціни поділу. Для електронних пристроїв визначається значення дискретності, яке частково вирівнює похибку. Слід пам'ятати, що чим менша вага товару, тим вищою має бути точність вимірювань. Уся інформація щодо похибки вказана в інструкції до обладнання. Обирайте інтернет-магазин Світ ваг і кваліфіковані спеціалісти підберуть для вашого бізнесу ваги, які будуть служити вам не один рік.
+ There are no comments
Add yours