Решили написать, вдогонку к нашему традиционному дайджесту выходных дней, еще об одном событии. Мы просто не могли не рассказать вам об этом —  ведь редакция Followers в полном восторге как от книжки, так и от самой Мэри.
"Так, стоп-стоп, по порядку" —  скажете вы —  "Кто такая Мэри, что за книжка и вообще, чего расшумелись?"

 

Всё просто. Мэри Карачун —  бегает, тренирует, вдохновляет. И очень здорово пишет про это всё. Фитнес-тренер, основательница девачкового бегового Клуба Skinny & Strong в Киеве, участник многочисленных марафонов и благотворительных забегов.

 

А завтра, в лектории 4City, она презентует свою первую книгу "Never Stop" - книгу про бег и жизнь, про взлеты и падения, как легко и одновременно очень трудно любить себя и своё тело.
Впрочем, просто почитайте отзывы.

 

«Достатньо сказано про те, як почати бігати, які виникають думки під час руху, як готуватися до марафонів, як бути переможцем і переможеним, - каже Марі Карачина. - Ця ж книжка не тільки про фітнес і біг, це не перелік вправ чи методик. Вона про життя: про падіння і злети звичайної людини, про прийняття поразки і реалізацію амбіцій, про рух усіх нас, хто біжить заради однієї мети. Вона — про власний досвід, викладений максимально чесно, і про те, чому саме біг. Адже біг — це кругообіг взаємодопомоги. Бігаючи містом, я знаю, що навіть хтось один із тієї сотні людей, які побачать, як я біжу, може задуматись і додати руху у своє життя. Так само, як я відкидаю лінь і втому, коли бачу когось у русі. І навіть якщо я більше ніколи не зможу бігати, я буду пам’ятати, що мені дали мої пробіжки і якою я стала завдяки бігу». 
Never stop exploring!

 

Когда:  24 февраля, 13:00
Где:      Лекторий 4City, Канатная 27/1
фб ивент