Пленер «Art-in-progress» — подія під відкритим небом, що покликана популяризивати українське сучасне мистецтво та митців.

Мрієш про власну колекцію сучасного мистецтва? Приходь 16 липня на площу Фестивального палацу ОМКФ, та отримай безкоштовно свій портрет, виконаний запрошеними на подію художниками!
Для того, щоб відвідати подію необхідно заповнити реєстраційну форму.

 

«Арт-пленер — це можливість для кожного та кожної опинитися ближче до українського сучасного мистецтва. Жителi Одеси, українські туристи та гості з-за кордону у легкій невимушеній атмосфері святкування 10-річчя Кінофестивалю зможуть поспілкуватися між собою та з сучасними українськими художниками. 

 

А той, хто давно хотів отримати свій стилізований портрет у виконаний сучасним митцем – отримає цю нагоду в рамках нашої події ХХ»
— коментує кураторка проекту та засновниця Port creative hub Катерина Тейлор.

 

Організатори проекту не можуть гарантувати, що кожен з відвідувачів потрапить до бажаного художника. Запис до художників на створення робіт або портретів відбуватиметься у порядку живої черги та в залежності від завантаження кожного конкретного художника. Для всіх відвідувачів арт-пленеру передбачаються прохолодні напої та кава.

 

 

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.Port creative hub –– агенція взаємодії бізнесу та культури, яка надає експертизу з питань мистецтва та займається створенням та реалізацією культурних проектів в України та за її межами. Протягом трьох років реалізовано більше 50 проектів, в тому числі для ООН Жінки, Антикорупційної Ініціативи ЄС, ЮНІСЕФ, Моторола, Havas.

 

 

Український культурний фонд –– державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

 Де:       площа Фестивального палацу ОМКФ, (вул. Пантелеймонівська, 3)

Коли:  16 липня з 11:00 до 19:00

Участь безкоштовна

подія на фб 

 


Денн Массалітін