Не уявляєте свого життя без музики? Щотижня відвідуєте заняття з вокалу або влаштовуєте репетиції з власним гуртом? Жодна вечірка не відбувається без вашого виступу або надаєте перевагу посиденькам у невеличкому колі біля вогнища чи на кухні, виконуючи улюблені хіти? 

 

Неважливо чи мрієте ви про тисячі переглядів у ТікТоку або стадіони, музичний конкурс “Сцена” допоможе зробити крок назустріч до втілення мрії!

 

Будинок Культури "Мастерская" разом з Becherovka запрошує молодих і досвідчених виконавців розкрити себе найвиразнішим для музиканта способом – живим виступом та стати лідером нової лайв-сцени свого міста. 

 

У липні спробувати свої сили зможуть одесити, адже днями саме в Одесі відкрився набір виконавців. Правила прості. Для участі необхідно мешкати в одному з міст-учасників (Харків, Дніпро, Одеса, Чернівці та Львів), виконувати авторський матеріал та мати відео живого виступу – байдуже професійне, чи зняте вдома на телефон.

 

У кожному місті журі та глядачі оберуть один гурт, який вирушить до Києва і позмагається за головний приз – 50 000 гривень на запис власного альбому в одній з найкращих студій звукозапису в Україні – БК Мастерская.

 

Крім того, фіналісти матимуть консультації з лідерами індустрії та професійними артистами з питань музичного бізнесу, авторського права, маркетингу, творчості, виступатимуть на концерті у прямому ефірі та запишуть лайв. 

 

Masterskaya – музичне видавництво вільного формату, засноване українським музикантом Іваном Дорном. На рахунку видавництва – релізи таких музикантів як Yuko, Constantine, Тонка, Jonathan Livingston, Mama13, а також Сирих збірок – компіляцій треків молодих артистів, що приходять на пошту видавництва з усього світу.

 

На базі видавництва в Києві функціонує креативний простір – Будинок Культури "Мастерская" зі студіями звукозапису, колекцією синтезаторів, концертним майданчиком і освітньою програмою

 

Becherovka — смачний, традиційний і високоякісний трав'яний лікер. Це улюблена чеська класика, що посідає особливе місце у всіх важливих етапах нашого життя. Це 100% натуральний продукт без будь-яких хімічних консервантів, штучних речовин або емульгаторів. Becherovka виготовлена із води з Карлових Вар, високоякісного солоду, натурального цукру та суміші спеціальних трав і спецій, які дарують природну гармонію напою. Becherovka має органічний, проте багатий аромат, що робить його ідеальним в будь-якому випадку вживання: в чистому вигляді або у вашому улюбленому коктейлі.

 

Встигніть заповнити анкету, щоб взяти участь в Одесі до 18 липня!Подробиці на сайті.